Інформація

Програмний регулятор WELDOTHERM® DIGIT 700

Програмний регулятор DIGIT 700 є результатом постійного вдосконалення програматорів серії DIGIT та був оптимізований спеціально для реалізації вимог техніки з термоборобки. Надійна десяткова клавіатура дозволяє легко та зручно вводити параметри програми. П'ять додаткових функціональних клавіш полегшують керування та введення програми.

Інформація

Програмний регулятор WELDOTHERM® DIGIT 1000

Програмний регулятор DIGIT 1000 є приладом нового покоління. У пам'яті є програма для розрахунку розміру та кількості нагрівальних елементів для кільцевих стиків, електронна дошка для внесення записів та схем розміщення нагрівальних елементів на деталі, каталог продукції компанії "Weldotherm". На даному програмному регуляторі, можна чітко відстежувати, в якій фазі знаходиться процес в даний момент. Також відслідковувати величину струму по кожному незалежному контуру і споживану потужність кожного контуру. Дуже легко і чітко простежується та сигналізується вихід з ладу нагрівальних елементів у процесі термічної обробки.

Інформація

Программный регулятор WELDOTHERM® ТС 1000

Блок управління TC 1000 складається з 6 незалежних зон управління (програмних регуляторів). Управління та внесення програм відбувається дотиком до сенсорного екрану (Touch-screen). Для кожної зони можна внести в пам'ять максимально 5 різних програм. Кожна програма складається з «часу до ввімкнення» та 4-х фаз.

Інформація

Програмний регулятор ТС 80

Програмний регулятор ТС 80 є модернізованим та вдосконаленим програматором ТС 60. За своїми електричними параметрами, а також за геометричними розмірами, він повністю сумісний та взаємозамінний з ТС 60. Програмний регулятор ТС 80 відрізняється від свого попередника більшими технічними можливостями та інформаційністю та має додатковий дисплей. На червоному дисплеї відображається поточне значення процесу. На зеленому дисплеї відображається номінальне значення, тобто значення яке має бути в даний момент відповідно до заданої програми. Також програматор відображає в якій фазі знаходиться програма термобробки.